Akce kulový blesk aneb sraz v MB 10.2.

jesli to je tohle (vypada to podobne) 🙂 ta mam jednu doma pouzival sem ji na prvni vyvojovy prototip turba ktery bohuzel nefungoval 🙁 az druhy pokus vysel🙂
Lukáši, no to je dobře, já sem taky kousek od Pardubic a v Pcích. pracuju, tak mi písni telefon na mkupe@seznam.cz a já si přijedu.
neci vas urazit nebo nastvat ae takovyhle veci my vyhazujem ptz toho mame uz plny bedny ta se muzu tez mrknout je-li zajem muzu poslat i postou sem od pardubic.
Tak to bude ono, já furt přemýšlel nad tím, kde je gumová tvarovka takového tvaru 🙂:)🙂 Mrknu, dám vědět, tu mám snad i doma!
To co je na obrázku je železná trubička v motorovém prostoru za motorem od hadice topení ke kalíšku, kde je termostat. Už víš?
Mám možnost sehnat prakticky kompletní hadice/trubice na chlazení/topení nové (v počtu prakticky neomezeném), ale dle té fotky nějak nemůžu poznat odkud kam tahle vede. Když napíšeš odčeho k čemu to vede, tak se ti mrknu (cena je od cca 50-120Kč)
Jak všichni jistě už víte, Márty je někdy huba nevymáchaná a tak každému poví i to co neví🙂). Z našeho původně soukromého setkání v muzeu v MB spojeného s výměnou toužebně si vzájemně nakoupených dílů na opačném konci republiky udělal setkání uživatelů těchto stránek v hojném počtu - prý by se Mě sám bál a tak si musí na pomoc přizvat habána Výsku a spol...

A teď k věci, nebudu tady z toho adminům dělat inzerci ale "nutně bych potřeboval" abyste se všichni kdo přijedete do MB poohlédli, zda Vám nepřebývá trubička od rozvodu topení co je na obrázku.

Děkuji


MichalK

Akce Kulový blesk aneb největší přesun náhradních dílů v Čechách může začít 🙂)