Není zač, má v tom prsty eRman a možná i Petkar, takže těm díky 🙂
Daves , to ja viem maaam - pouzivam. Tymto aj dakujem.Vlado
Tak, právě v tom co mám na stránách se nechá hledat.
Zalezi ako je naskenovane, da sa vyhladavat aj v elek. forme. (pdf, doc...
V katalogu se nechá hledat podle čísla i jména.
Cokoliv co zlepší dostupnost literatury pro eRkaře je přínos, já jsem sice vyrazil cestou k naprosto věrným kopiím originálních příruček, ale elektronický katalog není špatný nápad.


Napiš mi na email třeba si nějak vzájemně pomůžeme.
Napad dost dobrej,ja to osebne jenom uvitam a verim ze nebudu sam!


Pro spicky to asi nebude (LL,RST,M-110R,Vyska,MichalK,M8) 😀:D ostatni prominou,ale rada normalu jako ja budou spokojeny!
JJ o tom vím! Ale stejně bych ho uvítal v "hmotné" podobě...jednak pro kontrolu a jednak pro možnost případného přescanování některých schémat. Docela bych uvítal, pokud by jste napsali váš názor na smysluplnost tohodle nápadu resp. jestli by jste něco takového využili...případně co by jste v takovéto aplikaci uvítali (mám vymyšleno spoustu dalších vychytávek - záměnost s dostupnými dily apod.)
ahoj je na internetu a myslim ze ho ma daves na strankach
Sháním katalog ND kde je Š100,110! Buď koupě nebo i zapůjčení!

Vzhledem k tomu, že právě vytvářím eShop pro jednu nejmenovanou společnost prodávající díly na Škodovky (mimo jiné 120 apod.), jehož součástí bude i el. katalog ND včetně rozkresů, ref.numů apod. s parametrickým vyhledáváním, napadlo mě že s tím "zfouknu" i eRčí katalog...když dárek tak pro všechny! 🙂:)🙂 Takže pokud ho někdo vlastní a je ochoten ho půjčit (nebo i prodat za mírný obnos). Tak pls. napiště zajedu si pro něj (ideálně Praha nebo SČ..,není to ale podmínkou).

Prosím ozvěte se zde nebo na tel 775/738919