Vložit příspěvek [ zpět ]
Zrušit
Na Slovensko sa poslať dá, mám ju takto aj ja... vyslo to nejak okolo 500Kc na dobierku.
RST, prosím ťa info o tej knihe a možnosť poslať na SR,cena.Ďík,jano
... tak to teda uvádím na pravou míru, ano RST je opravdu Radoslav Svěcený Tuning, auto je tak trochu naschvál Red Shadow... prostě RS iniciály mám už nějaký ten pátek, že by náhoda, nebo prozřetelnost rodičů?


Knížku posílám i přímo, s věnováním a pospisem. Něco víc je i v článku Erkodíly.
Škorpíku ty jsi taky umělec..pocta i tobě 😉
Velké díky "AUTOROVI",i já jsem jeden který z této knihy čerpá.Jsou zde prototypy pro další mojí inspiraci "DÍKY" Další bude třeba Supersport,nebo Dickinson a nebo prototyp dvoudveřové stovky.
Moje stránky ještě mebyli v provozu takže z nich v té Zámečníkovo knížce není nic.

V Radkovo jo, ale to bylo po domluvě se mnou a s autory, kteří mi fotky poslali - prostě tak jak to má být.
Davesi ja myslim za to ConTRol+C a ConTRoL+V by jsme mu krivdit mohli
problem je v tom, ze stranky byly puvodne na www.tuning.cz, presneji na www.tuning.cz/s110r, takze bych mu zase nekrivdil.
Vsechno spatne RST = Radoslav Svěcený Tuning, shadow se ale s Radkovými iniciály ztotoznuje 🙂....ted jen doufam ze mam pravdu 😀
jooo jooo, to je náááš Radek a jsme na nej vsichni nalezite pysniii...a kdyz rikam nalezite tak opravdu nalezite 🙂 a neni nahodou RST ´= Red Shadow Tuning?

toz Radku, uz nam to osvetli🙂
Ve čtvrtek jsem si poprvé prohlídl v rychlosti knihu od Nápravníka a nestačil jsem se divit, ačkoliv jsem tak nějak věděl co mě tam čeká. Docela prima počteníčko 🙂


BTW, byly tedy podniknuty nějaké právní kroky za vykradení webu, nebo to vyšumělo do ztracena?
ano, RST = Radoslav Svěcený... můžete objednat přímo u autora, jako např. já 🙂

bohužel dodneška lituju těch 230 nebo kolik to bylo korun, který jsem kdysi, ještě neznaje situace, investoval do knížky od pana Nápravníka... zajímavý je především jeho citování zdrojů... jako použitou literaturu uvádí:

Plšek, B.: Škoda 105/120 Sportovní úpravy


skoda.panda.cz


www.tuning.cz

ale zdroje www.skoda110r.com a hlavně www.skoda110r.cz , ze kterejch pochází asi 99 % obsahu, kopírováno metodou "CTRL+C + CTRL+V + něco z toho umaž", už neuvádí...

omezil se jenom na suchý konstatování, že "v knize bylo využito jako pramenů internetových stránek"... k tomu není co dodat...
hele...začínám správně tušit, že RST=Radoslav Svěcený T??? ?
JOOO to je přesně ona.
To asi nebude ona, spíš to bude tahle ta co je na obrázku, už jsem o ní taky slyšel, prý je celkem dobrá 🙂 možná si jí taky koupím 🙂

Snad jí už pár lidí dokonce vidělo na vlastní oči, a jsou i teorie že ten pán co jí napsal to má dokonce ze své hlavy na rozdíl od té druhé knížky.

🙂 jsem dneska samá legrace 🙂 🙂

Tímto po 105té zdravím Radka a děkuju za knížku i věnování 😀
Od RST? On ji tu už ukazoval? Je to pěkná knížka. Dobový fotky...


Není to žádná byhcle, ale postačí.
Aaaa, oprava-Ty asi myslíš tú knižku od RST. Je od Grady, a neni skopírovaná z webu, narozdiel od knižky spomínanej nižšie.
Nemáš na mysli náhodou túto knihu? Neni to síce od Grady, ale cena je velmi podobná, a tie fotky ktoré sú v knihe som už na tomto webe niekde videl.
Čau. Možná o tom víte, ale třeba ne všichni. Grada vydala knížku Škoda 110R Coupé. Je tam historie, údržba, postupy úprav, současnost.


Je to asi za 230,-


Včera mi to ukazoval jeden kluk z práce.